חיפוש באתראינויאשה

שם: 犬夜叉 | inuyasha | אינויאשה
ז'אנר: הרפתקאות, רומנטיקה, היסטוריה, פנטזיה, דרמה, שונן
יוצרת הסדרה: רומיקו טקהאשהי
מספר הפרקים: 167 פרקים | 6 עונות
דרוג גיל: R+


העלילה: בתקופת הסנגוקו, תכשיט בשם אבן ארבעת הנשמות נמסר לקיקיו, כוהנת צעירה ובעלת כוחות רוחניים חזקים מאוד, זאת על מנת שתשמור על האבן ותטהר אותה. קיקיו הורגת את השדים הרוצים להניח את ידיהם על האבן באמצעות חץ וקשת. השמועה על האבן ועל קיקיו מגיעה לאוזניו של אינויאשה, שד למחצה ( hanyō )השואף להפוך לשד מלא( Youkai ), הוא מנסה לגנוב את האבן למימוש תוכניתו, אך קיקיו מסכלת את ניסיונותיו פעם אחר פעם. היא מצליחה לקרוא אותו כספר פתוח והשניים מתחילים להיפגש זה עם זה על מנת לדבר בלבד. השניים מתאהבים, וקיקיו מציעה לאינויאשה להפוך לבן אנוש - כיוון שכאשר הדבר יקרה, האבן תיעלם לעד וקיקיו תוכל להיות אישה רגילה - ואינויאשה מסכים ומוותר על תוכניתו.
באותו הזמן, טיפלה קיקיו באדם בשם אוֹנִיגוּמוֹ, שנפצע אנושות בשריפה והתאהב בקיקיו בעת שדאגה לו. שדים שנמשכו למחשבותיו הרעות, מופיעים בפניו ערב אחד ומציעים לו עסקה - הוא יקבל גוף חדש בתמורה למשכן עבורם. בלי להסס, אוניגומו מסכים, ומאות השדים מתמזגים בתוכו ויוצרים ממנו את נַארַאקוּ - חצי שד חזק, ערמומי ומרושע. נאראקו מעוניין להשיג את האבן לעצמו, כדי שיוכל להינשא לקיקיו. ביום שבו קבעו אינויאשה וקיקיו להיפגש על מנת להפוך את אינויאשה לבן אנוש, נאראקו מסכסך ביניהם במכוון: הוא פוצע את קיקיו אנושות בעודו מתחזה ולובש את דמותו של אינויאשה, וכמו כן מאיים להרוג את אינויאשה האמיתי, כאשר הוא מתחזה ולובש את דמותה של קיקיו.
 אינויאשה החש פגוע ונבגד גונב את האבן, אך קיקיו, בכוחותיה האחרונים יורה בו חץ מכושף שממסמר אותו לעץ הקדוש ובכך נגזרת עליו תרדמת נצחית.  מיד לאחר שאינויאשה נכנס לתרדמת נצחית זו, קיקיו נכנעת לפצעיה ומתה, בקשתה האחרונה היא שאחותה הקטנה קַאֵדֶה תשרוף את האבן עם גופתה.
500 שנים לאחר מכן, בעידן המודרני בטוקיו שביפן, נולדה קַאגוֹמֶה, גלגול נשמתה של קיקיו. קאגומה נולדה כאשר האבן בתוכה. בהיותה בת 15, היא עוצרת על יד הבאר שבמקדש בחצר ביתה, על מנת לסייע לאחיה הצעיר סוֹתַה למצוא את חתול המשפחה, שכביכול נפל פנימה. משהתקרבה לפתח הבאר, שדה שהייתה רדומה בקרקעיתה מתעוררת מנוכחות האבן, וחוטפת את קאגומה אל תוך הבאר. מתברר שהבאר היא בעצם פתח למעבר בזמן, והשתיים חוזרות לתקופת הסנגוקו, 50 שנה לאחר שנאראקו סכסך בין אינויאשה לבין קיקיו, כאשר קאגומה מצליחה להימלט. היא הולכת לאיבוד בתקופה הלא מוכרת, בזמן שבו לא הייתה עדיין קיימת, ומגיעה לעץ הזמן. בעץ הזמן רואה קאגומה את אינויאשה - שבמפתיע לא הזדקן כלל וזאת בשל היותו מרותק לעץ הזמן. מיד לאחר מכן היא נלקחת לכפר, שם אחותה הקטנה של קיקיו, קאדה - שמילאה את מקומה של אחותה ככוהנת הכפר - מבחינה מיד בדמיון בינה ובין אחותה המתה, ומסיקה כי קאגומה היא גלגול נשמתה של קיקיו.
השדה שחטפה את קאגומה שבה לקחת מקאגומה את האבן, וקאגומה המבולבלת, שלא יודעת דבר אודות מה שקורה סביבה ואודות האבן, נלכדת. השדה כובלת אותה לעץ הזמן בסמוך לאינויאשה, ומגעה מעיר אותו. קאגומה, המפחדת להיות קורבן של השדה, שולפת את החץ שבחזהו של אינויאשה. דבר זה הוכיח את היותה גלגול הנשמה של קיקיו - היחידה שיכולה הייתה לשלוף את החץ. אינויאשה הורג את השדה, אך לא לפני שזו מספיקה לפצוע את קאגומה בבטנה והאבן יוצאת מגופה. לאחר שהשדה חוסלה, אינויאשה פונה כדי לחסל את קאגומה, כאשר הוא בטוח כי היא קיקיו.  בעזרת קאדה, קאגומה מצליחה לעצור את אינויאשה על ידי שרשרת שהרכיבה קאדה על צווארו, ומגיבה רק לפקודתה של קיקיו. בהיותה גלגול נשמתה של קיקיו, קאגומה מפעילה את השרשרת על ידי הפקודה "שב" (אוסווארי), הגורמת לאינויאשה להימשך בכוח ובכפייה כלפי הרצפה - פקודה שמשתרשת בשרשרת ורק קאגומה יכולה להפעילה ולהסירה, כאשר אינויאשה מנסה להסירה ללא כל הצלחה. לאחר שמוסבר לו שאין המדובר בקיקיו, הוא מתחיל להתייחס לקאגומה בזלזןל, בחוסר סבלנות ובשנאה כלפיה.
זמן קצר לאחר השגת האבן, היא אובדת שוב כאשר שד עורב גונב אותה. בניסיון למנוע את הגניבה, קאגומה יורה חץ אל הציפור. אך מכיוון שלא הייתה עדיין מנוסה בירייה בחץ וקשת, היא בטעות פוגעת באבן, שמתנפצת לאלפי רסיסים המתפזרים בכל רחבי הארץ. על אינויאשה וקאגומה לאחד כוחות, כך שיוכלו לאחד את כל הרסיסים לאבן אחת שלמה ולמנוע מהם להגיע לידי נאראקו הרשע, שיצא ממחבואו עם שיבת האבן, כאשר אינויאשה נשבע לחסלו על מנת לנקום על מה שקרה לפני 50 שנה.  (ויקיפדיה)


{ 17 תגובות -באפשרותך לקרוא תגובות או להוסיף תגובה }

 1. למה הפסקתם לתרגם?:(

  השבמחק
 2. בבקשה תמשיכו לתרגם!!! כל יטם אני נכנס לראות אם העלתם את פרק 27 וזה כבר כמעט חודש ככה!
  בבקשה תמשיכו לתרגם!! אתם לא יודעים כמה אנשים רואים את הסדרה בזכותי (יותר מ30 - בדוק ספרתי) כי אני הראיתי להם את האתר הזה בבקשה תמשיכו לתרגם!!

  השבמחק
  תשובות
  1. בכל אופן לא נוכל להמשיך לעשות זאת לבד, אנחנו מחפשים מתרגמים נוספים.
   לגבי פרק 27, תרגמתי אותו והוא כבר הועלה ליוטיוב אתמול! בקרוב אעלה אותו גם לאתר (:
   יום מקסים,
   דניאל

   מחק
 3. תודה ר בה לכם (או לכן??) על העבודה הגדולה שעשיתם! אני מעריצה גדולה של הסדרה ראיתי אותה לפני כמעט 10 שנים בערוץ הילדים וגיליתי אותה מחדש בעזרתכם!

  השבמחק
 4. היי זאת בר המלאכית! רציתי להגיד לכם שאני ממש אוהבת אינויאשה ואת התרגום שלכם! (למרות שיש כמה שגיאות כתיב אבל לא נורא:)...
  תמשיכו ככה!!!

  השבמחק
 5. טוב דבר ראשון אתם מתרגמים אדירים באמת הרבה זמן שאני מחפשת את הסדרה אני נורא אוהבת את אינויאשה (גם את הסדרה וגם את הדמות לפני עצמה) אם לא הייתם מתרגמים אז לא הייתה לי דרך לראות אתזה אז אני באמת מודה לכם אין כמוכם . D:
  דבר שני : מתי עולה פרק 28 ?
  בתודה : אני ^^

  השבמחק
 6. מחכה לפרק 28 :)

  השבמחק
 7. תשובות
  1. מצפים כאן (לא רק אני גם עוד כמה אנשים שאני מכירה) בקוצר רוח!

   מחק
 8. וואו איזו השקעה באתר! דבר כזה לא ראיתי הרבה זמן!
  אתן מתרגמות מעולה! אהבתי את הכתב החדש בפרק 28!
  המשיכו כך!!
  (ראיתי שפרקים 30 32 ו33 כבר ביוטיוב, אבל אני אחכה שתתרגמו בשביל שלא יקרה מצב שהעלילה תתבלבל לי :)

  השבמחק
 9. תודה על פרק 28!
  אחלה כתב!

  השבמחק
 10. וואו תודה על כל הפרקים תמשיכו כך !!!
  מתי יצא פרק 38 ???

  השבמחק
 11. היי רק שתדעו שאתם מתרגמים מדהים! לא יודעת מה הייתי עושה בילעדכם
  אהה ו.. מתי תעלו את פרק 38?!
  אני כבר ממש מחכה!!!!!

  השבמחק
 12. עבודה מדהימה! כל הכבוד!

  השבמחק
 13. מזאת תאומרת דירוג גיל +R .?
  ותודה רבה על התירגום :)

  השבמחק

// כל הזכויות שמורות © //עיצוב ע"י daniel rose //